Apie įmonę

UAB „Renvaltas“ – sėkmingai besivystanti įmonė, bendradarbiaujanti su didelio ir mažesnio mąsto partneriais iš visos Lietuvos. Nuolatos ieškome galimybių plėstis, siūlome savo paslaugas ir turimos technikos platų asortimentą, atitinkantį visus užsakovo poreikius.

Įvairių automobilių, sunkios statybinės technikos bei krautuvų parkas leidžia garantuoti savalaikį ir kokybišką darbų atlikimą, esant ir dideliems projektams, ir vienkartiniams užsakymams.

Esama technika, atliekame bet kokius grunto kasimo, išvežimo, atvežimo darbus; kotlovanų kasimo ir išvežimo darbus; planavimo, inžinerinių tinklų ir nuotekų sistemų montavimo darbus; pastatų griovimo ir statybinių atliekų išvežimo darbus; krovinių pervežimus.

Dalyvaujame projektuose kaip rangovai, subrangovai, taip pat vykdome statybinės technikos nuomą įvairiems darbams atlikti.

Kompleksiškai vykdyti užsakymus padeda atliekami pakrovimo bei teritorijų išlyginimo darbai. Grunto pakrovimas vykdomas kaušiniais pakrovėjais, nuo 0.5 m³ iki 1.5 m³ kaušais, tai garantuoja pakrovimo intensyvumą. Grunto išvežimas vykdomas savivarčiais, nuo 6 m³{12t}„MAN “ iki 14 m³{26t}„MERCEDES 2638“ ir „MAN TGA “ {6*6}. Kasimo darbus atliekame ratiniais ir vikšriniais ekskavatoriais, nuo 0,8 m³ iki 1,5 m³ kaušais.

Teritorijos išlyginimui galima naudoti kaušinius pakrovėjus arba vikšrinius buldozerius.

Inžinerinių tinklų montavimui siūlome funkcionalius ekskavatorius-krautuvus: „Fiat-Hitaci 100.2“, „ Terex 860“, „CASE 580“ su kaušais 0,25 m³ ir 0,35 m³ kurių keliamoji galia iki 1100 kg.

Tam, kad rangovams arba užsakovams palengvinti ir supaprastinti darbą, esame pasirašę ilgalaikes sutartis su daug kompanijų, dirbančių ir turinčių specializuotą techniką, tokią kaip kranai, ekskavatoriai ir pan.

Nuomojame esamą techniką ir kitoms įmonėms, reikalingam laikotarpiui.

Įmonėje dirba savo srities specialistai, kurie puikiai išmano savo darbą, puikiai žino techniką, visada supranta visus užsakovo ir/ar darbų vadovo pageidavimus ir reikalavimus.

Maloniai padėsime įgyvendinti visus Jūsų projektus.

Statyb. technikos nuoma - Savivarciu nuoma 1

Papildoma informacija:

Kainos nustatomos individualiai kiekvienam klientui ir priklauso nuo aptarnavimo vietos, darbo apimties, technikos nuomos laikotarpio, naudojamų technologijų, atsižvelgiant į rinkos kainų pokyčių bei kitus parametrus.