Griovimo darbai

griovimo darbai

Pastatų griovimo darbai, vykdomi UAB „Renvaltas“ įmonės specialistų, yra atliekami naudojant pažangią, galingą ir šiuolaikišką techniką. Kartu su patyrusių specialistų pagalba yra vykdomi įvairios specifikos ir sudėtingumo griovimo, nereikalingų ir nenaudojamų statinių ardymo darbai. Griauname apleistus ūkinius pastatus, pramoninės ir gamybinės paskirties statinius, gyvenamuosius pastatus, perdangas ir pamatus. Atliekame pilną arba dalinį pastato griovimą bei kitos paskirties darbus pagal užsakovo poreikį. Vykdydami statybinės technikos nuomą, galime pasiūlyti išnuomoti reikalingą techniką arba jūsų patogumui atlikti reikiamus darbus patys. Griovimo paslaugą vykdome nuo konstrukcijų suardymo iki statybinių atliekų išvežimo, todėl klientams paliekame pilnai sutvarkytą aplinką. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės nurodytais kontaktiniais telefono numeriais ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus bei pateiksime jums palankų komercinį pasiūlymą.

Griovimo darbus atliekame visoje Lietuvoje

Kada geriausia atlikti griovimo darbus?

Pastatų griovimo darbai yra reikalingi norint atlaisvinti žemės plotą nuo senų, nereikalingų ir saugumo reikalavimų neatitinkančių statinių. Priklausomai nuo pastato dydžio toks darbas gali būti atliekamas tiek rankomis, tiek pasitelkiant mechanizuotą techniką. Pastatų griovimas gali būti vykdomas visus metus, tačiau palankus laikotarpis šiems darbams yra žiema. Šaltuoju laikotarpiu griaunant pastatus kyla mažiau dulkių, kurios nusėda aplinkoje. Taip pat nelieka įspaustų sunkios technikos provėžų sklype, o atšilus orams galima iš karto griebtis pamatų įrengimo darbų naujo pastato statybai.

Atsižvelgiant į namo konstrukciją, gali būti griaunamas iš karto visas pastatas arba atskiros jo dalys: perdangos, sienos, stogas, pamatai. Visiškai nugriovus pastatą yra reikalingas statybinių atliekų išvežimas, kuris yra atliekamas pasitelkiant savivartį. Tokią techniką turi tik specializuotos pastatų griovimo ir statybinės technikos nuomos įmonės, todėl galvojant apie pastato nugriovimą svarbu įvertinti šių paslaugų visumą, kad darbai nebūtų atlikti tik dalinai.

Specializuoti pastatų griovimo darbai, ką privalu žinoti?

Griovimo darbai ne tik reikalauja specialios technikos. Nors iš pažiūros seną pastatą nugriauti nėra sunku, vis tik būtina laikytis visų saugumo priemonių bei tiksliai žinoti, kaip tai padaryti saugiai ir tinkamai. Būtina pastatą iš pradžių patikrinti, pašalinti kilnojamus daiktus, tik tuomet galima pradėti griauti pertvaras, perdangas ir namo konstrukcijas. Viskas yra atliekama pasitelkiant sunkiasvorę techniką, todėl griovimo darbai nėra tinkami vykdyti savarankiškai. Istorijoje yra ne kartą nutikę nelaimingų atsitikimų, todėl griaunant bet kokius pastatus svarbu laikytis visų saugos reikalavimų, turėti apsaugos priemones ir specializuotą pagalbą kokybiškam darbui.