Parduodamas smėlis Vilniuje

parduodamas smelis

Jeigu ieškote, kur nusipirkti smėlio, kreipkitės į UAB „Renvaltas“ specialistus. Mes patys savo technika atliekame smėlio kasimo darbus, todėl žinome, kokį smėlį galime iškasti ir pritaikyti jūsų poreikiams. Jūsų patogumui specialiu transportu iškastą smėlį pristatysime tiesiai į reikiamą objektą, todėl jums nereiks ieškoti, kas galėtų suorganizuoti ir atlikti šią darbo dalį.

UAB „Renvaltas kasamas ir iš netoli Vilniaus esančių karjerų vežamas smėlis tinka betono gaminių, sausų statybinių mišinių gamybai, izoliacinių sluoksnių įrengimui, aplinkos dekoravimui, kelių įrengimui bei priežiūrai ir ne tik. Parduodamas smėlis atitinka visus kokybės reikalavimus, todėl puikiai tinka kiekvieno poreikiams. Kasame ir parduodame įvairių frakcijų smėlį, kurį atvežame ir pristatome tiesiai klientams. Dėl tikslių smėlio ir jo transportavimo kainų susisiekite su mūsų vadybininkais ir gaukite daugiau informacijos telefonu. Operatyviai paruošime komercinį pasiūlymą jūsų greitam ir patogiam apsisprendimui. Dirbame tiek su fiziniais, tiek juridiniais asmenimis, turime ilgametę patirtį ir bendradarbiaujame su partneriais iš visos Lietuvos.

Dažniausiai užduodami klausimai apie smėlį

Smėlis, panašiai, kaip ir žvyras, pasižymi plačiu panaudojimu, todėl gali būti pasiūlytas ir pritaikytas kiekvieno poreikiams. Smėlis yra ypač plačiai naudojamas statybų pramonėje – čia jis pasitelkiamas plytų, silikatinių gaminių, tinko, betono, kitų sausų statybinių mišinių gamybai. Smėlis taipogi yra surišamas kalkėmis ar cementu ir yra naudojamas kaip statybinių mišinių užpildas.

Viena labiausiai paplitusių smėlio panaudojimo sričių – stiklų gamyba. Tiesa, čia reikalinga speciali smėlio rūšis – kvarcinis smėlis. Keliuose smėlis taip pat pasitarnauja, kadangi smėlio ir druskų mišiniu žiemą yra barstomi keliai, smėlis naudojamas asfalto gamybai, kelių pagrindų įrengimui. Ne paskutinėje vietoje yra ir aplinkos dekoravimas smėliu. Juo dekoruojami gėlynai, takeliai, aikštelės, įrengiamos vaikų žaidimo zonos. Prieš perkant smėlį rekomenduojama tiksliai žinoti jo panaudojimo paskirtį, nes taip galėsite įsigyti tinkamo rupumo smėlį, kuris atitiks jūsų poreikius.

Smėlio būna skirtingų rūšių ir viskas priklauso nuo jo panaudojimo tikslo. Smėlis yra skirstomas pagal rupumą, t. y. smėlio dalelių dydžio, kurių skersmuo gali siekti nuo 0,05 iki 2mm.  Smėlis yra priskiriamas natūraliam mineraliniam gruntiniam sluoksniui (nuosėdinei uolienai), kurio nereikia papildomai apdoroti norint panaudoti. Jo sudėtyje galima rasti kalcito, dolomito, glaukonito, kvarco, kitų mineralų. Smėlio spalvas lemia jame esančios priemaišos: glaukonito, geležies oksidų, anglingų organinių priemaišų ir kitų medžiagų kiekis. Kiekviena smėlio kasimo vieta pasižymi savitu smėliu dėl skirtingų jame esančių priemaišų, tačiau jei smėlio spalva ar rupumas didelės įtakos smėlio pasirinkimui neturi, tuomet galite rinktis bet kokį smėlį, kuriame nebūtų daug molio priemaišų.

Parduodamas smėlis, panašiai kaip ir žvyras, yra kasamas karjeruose arba statybos vietose esant smėlingai žemei.

Smėlio iškasimo ir atvežimo kaina kiekvienu atveju yra skaičiuojama individualiai, kadangi reikia įvertinti transportavimo atstumą, tačiau perkant didesnius kiekius visuomet galima tikėtis palankesnių kainų, o esant bendradarbiavimui, yra siūlomos patrauklios atsiskaitymo sąlygos.