Žemės kasimo darbai

zemes kasimo darbai vilniuje

Žemės kasimo darbai – dažnai sudėtinga ir specialios technikos reikalaujanti paslauga. Natūralu, jog neturėdami sunkiosios technikos specialiems kasimo darbams atlikti, turime kreiptis į tokias paslaugas teikiančias įmones, kurios darbus atliktų greitai, patikimai ir kokybiškai. Įvairios paskirties žemės kasimo darbai yra atliekami ratiniais ir vikšriniais ekskavatoriais, kurių kaušų dydis svyruoja nuo 0,8 m³ iki 1,5 m³. Šios technikos pagalba gali būti formuojami sklypai, nuimamas augalinis žemės sluoksnis, kasami pamatai, tvenkiniai, daubos, tranšėjos bei atliekami kiti specializuoti statybos ir inžinerinių tinklų tiesimo darbai.

Kam turėtumėte patikėti žemės kasimo darbus?

zemes kasimo darbai

Norint, jog žemės kasimas vyktų laiku ir sklandžiai, svarbu, kad tai atliktų kvalifikuoti specialistai. Naudojama technika privalo atitikti šiuolaikinius standartus, o darbų planavimas turi būti atliekamas atsižvelgiant į darbų pobūdį bei kliento poreikius. Įprastai žemės kasimo darbai susideda iš skirtingų etapų, kuriems reikia specialios technikos bei darbuotojų kvalifikacijos, tad tokių paslaugų teikėjų paieška neretai užtrunka ilgiau, nei galima numatyti.

Žemės kasimo darbai sklypų formavimui

zemes kasimas sklypams

Profesionalūs žemės kasimo darbai gali pagelbėti tiek statybų, tiek inžinerinių tinklų tiesimo projektuose, tačiau sklypų formavimas išlieka viena paklausiausių šio darbo sričių. Specialia technika yra formuojamas sklypo reljefas, iškasamas netinkamas arba nereikalingas gruntas, atliekami sklypo, augalinio grunto išlyginimo darbai, formuojami nuolydžiai, daromi įvažiavimai į sklypą, tankinimas gruntas, supilami pylimai bei atliekami kiti sklypo formavimo darbai. Kiekvienas žemės sklypas yra unikalus, turintis savitą reljefą bei gruntą, todėl reikalauja tikslaus vertinimo bei tinkamo darbo plano sudarymo.

Priklausomai nuo projekto apimties, atlikus žemės kasimo darbus vėliau gali būti reikalingas žemės išvežimas, nuotekų sistemų bei inžinerinių tinklų montavimas, statybinių atliekų išvežimas, todėl labai svarbu iš anksto žinoti ir numatyti, kokie darbai bus reikalingi. Tokiu būdu galima rasti plataus profilio įmonę, kuri pajėgtų atlikti visus reikiamus darbus taupant jūsų laiką ir išlaidas.

Žemės kasimas pamatams

zemes kasimas pamatams

Pamatai – bet kurio statinio konstrukcinis pagrindas, suteikiantis pastatui stabilumo. Nuo pamatų kokybės priklauso ne tik viso namo patikimumas, bet ir izoliacija. Kiekvienas pamatų įrengimas prasideda nuo žemės kasimo darbų. Naudojami mini ekskavatoriai puikiai tinka smulkių ir vidutinių žemės kasimo darbų atlikimui, taip pat ir pamatų bei duobių kasimui.

Statant pastatus paprastai yra neapsieinama ir be komunikacijų tiesimo, o šiems darbams atlikti yra reikalingas tranšėjų kasimas. Tranšėjos būna nuo 30cm pločio iki 8m gylio. Jose yra klojami vamzdžiai, elektros kabeliai, vandentiekio bei nuotekų trasos, tiesiami dujotiekio vamzdžiai. Visų inžinerinių tinklų tiesimui naudojami ekskavatoriai-krautuvai, kurių keliamoji galia siekia 1100kg. Atlikus kasimo ir klojimo darbus, kanalai yra užkasami ir išlyginami. Teritorijos lyginimui yra naudojami vikšriniai buldozeriai arba kaušiniai pakrovėjai. Platesnėms duobėms yra pasitelkiami ratiniai bei vikšriniai ekskavatoriai.

Žemės kasimo darbai Vilniuje individualių užsakymų vykdymui

smelio kasimas

Jeigu ieškote specializuotų žemės kasimo paslaugų Vilniuje, jums padės UAB „Renvaltas“ specialistai, turintys platų reikalingos technikos asortimentą sėkmingam tiek didelių, tiek vienkartinių užsakymų vykdymui. Ilgalaikės sutartys su įmonėmis, turinčiomis specializuotą techniką (kranai, ekskavatoriai, buldozeriai ir kt.), leidžia palengvinti ir supaprastinti žemės kasimo darbus bei pagreitina jų atlikimą. Įmonėje dirbantys savo srities specialistai puikiai moka naudotis turima technika, įsigilina į užsakovų pageidavimus, todėl reikiami darbai yra atliekami laiku ir kokybiškai. Profesionalūs žemės kasimo darbai Vilniuje leis jums turėti viską vienose rankose ir išvengti bet kokio chaoso jūsų statybos darbų aikštelėje.